سه‌شنبه، مرداد ۱۱، ۱۳۹۰

گروهک انحرافی گرگم به هوا متلاشی شدما فکر می‌کردیم مشکلات اصلی مملکت یک چیزهایی مثل بیکاری و آلودگی هوا و امنیت و تورم و بهداشت و درمان و راه‌سازی و از همین قبیل مسائل بی‌اهمیت و پیش پا افتاده است که مجلس باید نسبت به آن‌ها حساسیت نشان دهد. اما وقتی دیدیم از نگاه مجلس معضل اصلی "آب‌بازی" و "خزبازی" جوانان در پارک‌های عمومی است، متوجه شدیم اشتباه می‌کردیم و به خاطر همین اشتباه‌مان از دولت و مجلس توقع بی‌مورد داشته‌ایم. ما همین جا از دولت و مجلس عذرخواهی می‌کنیم.
در همین رابطه نماینده بجنورد در مجلس، "خزبازی" و "آب‌بازی" مختلط دختر و پسر را خیلی خیلی با اهمیت برشمرد و گفت: «این مساله باید پیگیری و بعنوان مظاهر فساد از سطح جامعه جمع شود.» 
با توجه به حساسیت زیاد و ورود به موقع نمایندگان به این بحران ملی، ما نیز این مساله را به شدت پیگیری کردیم و دیگر مظاهر فساد را کشف کردیم که به اطلاع می‌رسانیم:
 
مظاهر فساد
 
قایم باشک: در این بازی دختر یا پسر چشم می‌گذارد که کار بدی است و باید چشم جوانان ما باز باشد و حرکات دشمن را زیر نظر بگیرند. سپس اگر دختر چشم گذاشته باشد می‌رود دنبال دیگران. و اگر پسر چشم گذاشته باشد می‌رود دنبال باقی پسرها و دخترها می‌گردد که این هم بد است و اگر دولت و مجلس ازدواج جوانان را بیشتر تسهیل کنند، دیگر شاهد این مظهر فساد نخواهیم بود.
 
بالابلندی: یکی از مظاهر فساد در جامعه بازی بالابلندی است. علاوه بر این‌که این بازی به صورت مختلط انجام می‌شود متاسفانه مشخص است که امپریالیسم و کاپیتالیسم، جوانان ما را (با دادن وعده‌های پوچ) در این بازی به سمت جامعه‌ی طبقاتی و جهیدن‌های اجتماعی دختران و پسران به صورت مختلط ترغیب می‌کند.
 
گرگم به هوا: این بازی از سه جهت مظاهر فساد است. اول این‌که مختلط است. دوم این‌که جوانان را هوایی می‌کند. سوم این‌که در این بازی توپ را می‌اندازند هوا و هر کس آن توپ را گرفت گرگ می‌شود. مشخص است که این بازی یک بازی انحرافی است که از جادوگری استفاده می‌شود. آمریکا و انگلیس به صورت خیلی تابلو در این بازی سعی دارند با تبدیل جوانان ما به گرگ، خشونت را تئوریزه کنند. ما تحقیق کردیم این برادرانی که تجاوز گروهی کرده بودند در باغات کاشمر و ... همه در گروهک انحرافی به اصطلاح گرگم به هوا (گ.ب.ه) عضویت فعال داشتند، بدبخت‌ها (که به زودی این گروهک هم متلاشی خواهد شد، اما شما در خبرتان بنویسید متلاشی شد. آفرین.). 
 
اتل متل توتوله: در این بازی که متاسفانه و بدبختانه به صورت مختلط انجام می‌شود، دختر و پسر پاهاشان را دراز می‌کنند و یک نفر که نقش لیدری گروه را بر عهده دارد (و در اعترافاتش گفته که لیدری اتل متل توتوله را تحت تاثیر برنامه‌های ماهواره یاد گرفته است) با دست روی پای دیگران می‌زند و به صورت فرقه‌ای پای نفر آخر را از حلقه‌شان طرد می‌کند. این آخر مظاهر فساد است و ما نمی‌توانیم دست روی دست بگذاریم تا آن‌ها دست روی پا بگذارند. در این فرقه اشعار و اورادی نیز خوانده می‌شود که نمونه‌ی ضاله‌ای از آن را برای‌تان می‌خوانم: 
 
اتل متل توتوله/ گاو اسفندیار (قبلا از اسامی دیگری استفاده می‌شد) چطوره؟/ 
نه شیر داره نه موارد دیگر را (که در اصل این شعر فرقه‌ای به صراحت به موارد دیگر اشاره شده است)/ 
شیرش را برده‌اند هندوستان (که تازگی‌ها برای این که این سنت را زنده نگه داریم نفت و گاز را هم به صورت رایگان به هند ارسال می‌کنیم)/ 
الی آخر. منتشرشده در روزنامه‌ی اعتماد، دوره‌ی جدید، 12 مرداد 90، شماره‌ی 2125 
(طنزها را همان‌طور که در مطبوعات منتشر می‌شود، با حذف و تعدیل، در وبلاگ بازنشر می‌کنم.)