شنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۸۹

سلبریتی‌های هفته (9 مرداد 89)

celebrity
1
سایت تابناک، که قبلا بازتاب می‌کرد اما الان تاب می‌دهد، تیتر بامزه‌ای برای پاسخ روسیه به ایران انتخاب کرده است. روسیه گفته است: « به جای حرف‌های بی‌نتیجه و رفتار غیرمسئولانه، ایران بهتر است، قدم‌های ملموس و سازنده بردارد.» تابناک هم تیتر زده است: «روسیه بازهم از سخنان احمدی‌نژاد دردش گرفت»
هیات ژوری سایت تابناک را به خاطر پیوند بی‌سابقه "طب بالینی و تزریق وریدی با تنظیم خبر و تیتر نویسی"، به عنوان مخلوط‌کن هفته معرفی می‌کند.

celebrity
2
رحیمی، معاون اول، گفت: «متجاوزترین ‌انسان‌های کره زمین غربی‌ها هستند. آنها شهرهای‌شان را آراستند در حالی که بخش‌های دیگر زمین را نابود کردند. یک بزغاله وقتی می‌خواهد بخوابد جای خوابش را تمیز می‌کند اما بشر امروز غربی از بز هم بدتر است.»
با توجه به جمله فوق هیات ژوری برای این‌که حرف معاون اول زمین نماند، بشر غربی را به عنوان بز هفته انتخاب کرد.

celebrity
3
آشپزخانه‌ي «اُپن» نماد روسپیگری معماری مدرن است/ «لایی» کشیدن در ترافیک خیابان‌ها و لذت حاصل از آن، یک کنش سکسشوآل است / داخل کردن یک توپ درون یک سوراخ (دروازه) و لذت حاصل از این فعل... لایی زدن بازیکن مقابل به مثابه یک حریف جنسی... همگی کنش‌هایی سکسشوآل هستند/ اتومبیل پژو 206 یکی از محصولات سکسشوآل صنایع خودرو سازی پژو فرانسه است و...
هیات ژوری دکتر اکبر جباری، گوینده این جملات ناز و کاربردی را، به عنوان نازنین هفته معرفی می‌کند. 

منتشرشده در هفته‌نامه‌ی پیک سبز، صفحه‌ی طنز، 9 مرداد 89
(طنزها را همان‌طور که در مطبوعات منتشر می‌شود، با حذف و تعدیل، در وبلاگ بازنشر می‌کنم.)