سه‌شنبه، شهریور ۲۹، ۱۳۹۰

آموزش اختلاس در ده قدمامروز شگردها و راه‌های اختلاس را آموزش می‌دهیم. البته یادآوری می‌کنیم این شگردها برای ممالک غربی است و ربطی به ما ندارد و این‌که این ربطی به ما ندارد ربطی ندارد حتا شما دوست عزیز.
 
- ابتدا اگر چپ هستید باید راست شوید. چون چپ‌ها به خاطر پرداخت قسط هایی که از بانک‌های راست گرفته‌اند و به خاطر تودیع وثیقه باید شبانه‌روز کار کنند و فرصت اختلاس پیدا نمی‌کنند.
- اگر راست هستید نباید چپ کنید. البته اصولا وقتی یک راست چپ می‌کند خیلی خنده‌دار است چون به خودش می‌گوید راست جدید. ولی راست قدیم و جدید ندارد. [...]. در نتیجه... اگر یک راست چپ کند نمی‌تواند اصولا اختلاس کند چون هر وسیله یا چیزی که چپ کند را می‌فرستند در پارکینگ تا از دید عموم دور شود و طبق یک عملیات کارشناسی، مکانیک‌ها و صافکارها روش کار کنند و صافش کنند تا چپی‌اش بر طرف شود. وقتی یک وسیله که داشته راست می‌رفته بدطوری چپ کند بعید نیست آن را از دور خارج کنند.
- البته اگر راست باشید اما جای این‌که چپ کنید انحراف پیدا کنید عیب ندارد.
- اگر چپ باشید اصولا می‌توانید راست کنید اما اصولا نمی‌توانید انحراف پیدا کنید چون چپ خودش چپ است و منحرف محسوب می‌شود.
- تا اینجا آموختیم که در ممالک غربی برای اختلاس باید راست بود یا متمایل به راست بود یا چپی بود که راست شده است.
- سپس باید طرح‌های زودبازده بدهیم. در طرح‌های زودبازده آدم زود بازده‌اش را حس می‌کند. از بهترین نوع‌هایی که زودبازده است گرفتن وام برای راه‌اندازی گاوداری است. شما می‌توانید گاوداری بزنید و اسمش را بگذارید گاوداری "امیر و منصور و برادران". نگران نباشید منتها باید دقت کنید که حتما گاوهایی که انتخاب می‌کنید گاو نه من شیرده نباشند.
- همچنین باید توجه داشته باشید که تپه برای اختلاس مناسب است. برای همین گاوی را انتخاب کنید که مصداق عینی این نظریه‌ی سیاسی نباشد که "گاومان شیر نمی‌ده ماشا... به تپه‌اش.»
- یادتان باشد اگر روی گاوی سرمایه‌گذاری کنید که شیر نمی‌دهد اما تپه‌اش مثال‌زدنی است شما به زودی یک تپه سالم باقی نمی‌گذارید و دست‌تان رو می‌شود.
- شما بعد از چند سال که با این گاوها در گاوداری زد و بند کنید می‌توانید اختلاس چندهزار میلیارد تومانی انجام دهید.
 
پیشنهاد
دولت یا مجلس ترتیبی اتخاذ کنند که اگر واقعا کسی پول‌لازم بود و نیاز به اختلاس چندمیلیاردی داشت بتواند کارش را بکند و آبرویش حفظ شود طفلک. ممنون.منتشرشده در روزنامه‌ی اعتماد، دوره‌ی جدید، ستون کاناپه، 29 شهریور 90، شماره‌ی 2265
(طنزها را همان‌طور که در مطبوعات منتشر می‌شود، با حذف و تعدیل، در وبلاگ بازنشر می‌کنم.)