چهارشنبه، آبان ۱۰، ۱۳۹۱

دشمن مقوله دولت را دوست دارد


عکس یک مقوله تزیینی است
غلامرضا تاجگردون، نماینده مجلس، گفت: امروزه شاهد هستیم که دولت به جای بررسی و پرداختن به مقوله اقتصاد، به مقوله‌ای وارد شده است که دشمن دوست دارد.

نشر اکاذیب مقوله‌ای
- دولت وارد کدام مقوله شده است که دشمن دوست دارد؟
- آیا دشمن همه مقوله‌های دولت را دوست دارد؟ یا فقط مقوله‌های اشتباهی را دوست دارد که دولت واردشان می‌شود؟
- یعنی اگر دولت اشتباهی وارد مقوله‌ی اشتباهی نشود و حواسش باشد که وارد مقوله‌ی اشتباهی شده دشمن دیگر آن مقوله را دوست ندارد؟
- آیا می‌توان با تاکتیک ورود آگاهانه دولت به مقوله‌ی اشتباهی دشمن را که آن مقوله را دوست دارد غافلگیر کرد؟ و بعد دشمن را در وضعیت غافلگیر در مقوله مورد نظر هو کرد؟ آیا می‌توان با هماهنگی زحمتکشان برنامه بیست و نیم این عملیات را به صورت زنده پخش کرد؟
- اگر دولت وارد مقوله اقتصاد نشده، وارد کدام مقوله شده است که دشمن دوست دارد؟
- آیا در دولت، حراست یا گشت ارشاد وجود ندارد که از ورود دولت به مقوله‌های دشمن‌شادکن جلوگیری کند؟
- آیا اگر دشمن وارد مقوله‌ای می‌شد که دولت دوست داشت مشکلی نداشت؟ یا ورود به مقوله دشمن‌پسند از هر زاویه‌ای مذموم است؟
- اگر دلیل تورم این است که دشمن وارد مقوله اقتصاد نشده، پس دولت دقیقا وارد کدام مقوله شده که همه مقوله‌ها متورم است؟
اگر دولت وارد مقوله اقتصاد می‌شد تورم می‌خوابید؟ آیا الان که وارد مقوله‌ای شده که دشمن دوست دارد، دشمن دیگر متورم نمی‌شود و تورم اقتصادی دشمن می‌خوابد؟
- آیا دولت که به جای پرداختن به مقوله‌ی اقتصاد به مقوله‌ی سیاست خارجی ور رفته روی دشمن را به ما باز نکرده که این مقوله را دوست داشته باشد؟
- با توجه به حرف این نماینده مجلس که گفته امروزه شاهد وارد شدن دولت به مقوله‌ای هستیم که دشمن دوست دارد، اگر دولت امروزه وارد نمی‌شد و شبانه وارد این مقوله می‌شد تا ما دیگر چیزی را شاهد نباشیم، مشکل حل بود؟ آیا مشکل امروز ما مقوله اقتصاد است؟ مقوله‌ای است که دشمن دوست دارد؟ دولت است؟ دشمن است؟ یا اصلا مشکلات ما ربطی به این مقوله ندارد؟

- به نظر ما باید سوال‌های بالا را در دستور کار اتاق بازرگانی قرار دهند و برایش یک جواب درست و درمان پیدا کنند تا تکلیف یک‌سره شود.