یکشنبه، آذر ۱۹، ۱۳۹۱

انواع ختم کار حزبی؛ تحکیم خانواده تحکیم وحدت نشود


قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی، علیرضا افشار، درباره چیزهای مختلفی حرف زده که ما در ادامه حرف تو حرفش می‌آوریم و اکاذیب زیر را نشر می‌کنیم؛

تحکیم خانواده منجر به تحکیم وحدت نشود
وی گفت: در حوزه خانواده تاکید بسیاری به برنامه‌های تحکیم خانواده، حمایت از ازدواج جوانان و مشاوره‌هایی در پیشگیری از طلاق داریم.
ما گفتیم: ما امیدواریم با تاکید بسیاری که به نصب "برنامه‌های تحکیم" روی خانواده دارند، حواس‌شان باشد که خانواده‌ها وقتی بزرگ شدند و بچه‌ها دانشجو شدند به سمت تحکیم وحدت نروند، یعنی تحکیم خانواده فردا تبدیل به تحکیم وحدت نشود. چون ممکن است الان با سیاست‌گذاری وزارت کشور خانواده‌ها تحکیم شود اما فردا نه پس‌فردا همین تحکیم وحدت خانواده را از هم می‌پاشد و اعضای خانواده ممکن است در ادوار مختلف هم زندان بروند هم تبعید شوند هم مادام‌العمر از فعالیت اجتماعی و سیاسی محروم شوند.

انواع ختم کار حزبی
به نظر ما در کل اگر طوری باشد که کار حزبی به موتلفه و جدیدا هم جمعیت رهپویان و باقی موارد ختم شود ختم به خیر شده است. وگرنه اگر کار حزبی به جاهای دیگر ختم شود به جاهای باریک ختم می‌شود.

پهن‌آوری
وی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری مظاهر فساد از شهرها مانند متکدیان،‌زنان خیابانی، معتادان و اراذل و اوباش در حال اجراست.
ما گفتیم: که البته این مظاهر فساد از شهرها جمع‌آوری و کمی بعد به صورت خودبه‌خود در حاشیه شهرها پهن‌آوری می‌شوند. یعنی از سطح شهر عزیزان مظاهر فساد را سوق می‌دهیم به حاشیه شهرها که صرفا از جلوی چشم دور شوند.

حاشیه‌نشینی یا سلین‌دیون‌نشینی؟
قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی تاکید کرد: عمدتا حاشیه‌نشینی‌ها محل سکونت مجرمین حرفه‌ای است.
ما تاکید کردیم: اگر منظورتان از مجرمین حرفه‌ای آفتابه‌دزدها و دله‌دزدهاست که حق با شماست. چون این اواخر مجرمین حرفه‌ای به کانادا سفر می‌کند و جای حاشیه‌نشینی در متن اصلی می‌نشینند. حتا دیده شده در کانادا بغل سلین دیون نشسته‌اند و همسایه‌شان شده‌اند.

چرخه حروف الفبا
البته گفته می‌شوند مجرمین حرفه‌ای و باقی حروف الفبا، اگر وارد پرونده فساد اقتصادی شوند به حاشیه رانده می‌شوند تا حاشیه‌نشین نشوند.