پنجشنبه، اردیبهشت ۰۷، ۱۳۹۱

نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی

رییس سازمان محیط زیست به دلیل آلودگی هوا در سی‌سی‌بو بستری شد.
شنیده‌ها حاکی از آن است که وی به این خاطر که روی کاناپه دراز نشود و پاسخگو نباشد خودش را به تمارض زده و به تخت بیمارستان پناه برده است. البته به گفته‌ی ناظران بین‌المللی برای رییس سازمان محبط زیست بهتر است که بیاید روی کاناپه و دراز شود تا به خاطر آلودگی هوا برود روی تخت سی‌سی‌یو دراز شود.

به همین مناسبت حالا که طبق فرموده همه‌چیزمان به همه چیزمان می‌آید، ما امروز چیزهای دیگرمان را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه خبرهای دیگری بعید نخواهد بود که به زودی شنیده شود. (البته فراموش نکنید کل این ستون نشر اکاذیب است به قصد تشویش اذهان عمومی! لطفا مدعی‌العموم زیرسبیلی در کند و شکایت‌اینا نکند. ممنون.)
نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی
رییس سازمان کنترل ترافیک در ترافیک دچار جنون آنی شد و سپس با قفل فرمان به شصت راننده‌ی همجوارش حمله‌ور شد.
رییس سازمان آتش‌نشانی که در خانه و دور از چشم دیگران آتش‌بازی کرده بود، در آتش ته گرفت. وی هم‌اینک یک‌طرفش ته دیگ و طرف دیگرش سوخاری شده است.
رییس سازمان آب و فاضلاب به خاطر نشت فاضلاب منزلش با همسایه‌ی پایینی‌ش دعواش شد و هم‌اینک جلوی آپارتمان‌شان در حال درگیری هستند. همسایه‌ی پایینی وی به خبرنگار ما گفت: «این بابا اصلا رعایت نمی‌کنه.»
وزیر ارتباطات به خاطر آنتن ندادن موبایلش یک هفته است نتوانسته با خانواده‌اش تماس بگیرد. لذا اگر از نامبرده خبری دارید با فرستادن نامه یا تلگراف، خانواده‌ای را از نگرانی برهانید.
وزیر اطلاعات […].
وزیر اقتصاد به خاطر فشار اقتصادی آه کشید و هم‌اینک به دلیل چک برگشتی دوران سختی را سپری می‌کند.
وزیر امور خارجه […].
وزیر آموزش و پرورش که در کنکور کلاس‌های نهضت سوادآموزی شرکت کرد با اعلام نتایج کنکور نهضت سوادآموزی، نتوانست تحصیل خود را ادامه دهد و هم‌اینک روی موتور کار می‌کند.
وزیر بهداشت به دلیل عدم رعایت بهداشت کهیر زد.
وزیر کار از بیکاری یک کاری کرد که کار دست خودش داد. وی گفت کاش من هم مثل وزیر آموزش و پرورش موتور داشتم و دستم به کاری بند بود.
وزیر راه زابه‌راه شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد مورد تذکر گشت ارشاد قرار گرفت.
وزیر نفت که تنها کسی بود که نفت سر سفره‌اش رفته بود گفت: «شعارهای دولت همه عملی شده، دست کم برای من که این طور بود.»
وزیر نیرو به دلیل نداشتن نیرو دیگر زورش نرسید ادامه دهد و رفت دنبال یک کار دیگر.
وزیر ورزش و جوانان گفت واقعا من وزیر چی‌ام؟
رییس سازمان محیط زیست به دلیل آلودگی هوا در سی‌سی‌بو بستری شد. برای سلامتی او (مثل سیاست دولت برای پرداخت یارانه‌ها که می‌گوید کسی یارانه‌اش را نگیرد چون دولت پول ندارد، عمل کنیم. چطوری؟ برای این‌که بدانید چطوری، به بیرون پرانتز مراجعه کنید:) کمتر هوا را آلوده کنیم تا رییس سازمان محیط زیست که از پس آلودگی هوا برنمی‌آید هم مثل دیگر روسا رییس خوبی به نظر بیاید. با تشکر.منتشرشده در روزنامه‌ی اعتماد، 7 اردیبهشت 91 

(طنزها را همان‌طور که در مطبوعات منتشر می‌شود، با حذف و تعدیل، در وبلاگ بازنشر می‌کنم.)