پنجشنبه، آبان ۲۵، ۱۳۹۱

جمشید بسم‌الله در چهارراه استانبول / و من الله توفیق در سازمان بورس


واقعا داریم به کجا می‌رسیم؟

 
الیاس نادران، نماینده تهران، با اشاره به پخش شبنامه در مجلس - درباره جلوگیری از تحقیق و تفحص از سازمان بورس و اوراق بهادار - گفت: یک گزارش سه‌برگی در کازیو نمایندگان توزیع شده است که امضا ندارد و ذیل آن نوشته شده است «و من الله توفیق». من این «من الله توفیق» را نمی‌شناسم! براساس آیین‌نامه هر کس گزارشی می‌نویسد باید مسئولیت آن را بپذیرد و مرجع گزارش باید با امضا مشخص شود.
علی لاریجانی، رئیس مجلس، گفت: به زودی این «و من الله توفیق» را خواهید شناخت.

خدا رحم کند
تا هفته پیش فقط پای جمشید بسم‌الله به مشکلات اقتصادی باز شده بود و جشمید بسم‌الله را یکی از عوامل اختلال در بازار ارز معرفی می‌کردند. حالا - نعوذبالله - "و من الله توفیق" هم گویا دستی بر آتش دارد و در سازمان بورس مشغول است. ما فقط داریم دعا دعا می‌کنیم پای دیگر اذکار و ادعیه به مسائل اقتصادی کشور کشیده نشود. کاش بزرگان و علما یک هشداری، عتابی چیزی در این مورد بفرمایند.
از قدیم یک چیزهایی حرمت داشت. مدیران و مسوولان برای ساخت این دنیای مردم زیاد کاری از دست‌شان برنمی‌آید دست کم آخرت مردم را به بازی نگیرند. والله.

اثبات عدم رابطه جمشید بسم‌الله با جریان انحرافی
می‌گویند جمشید بسم‌الله مفسد اقتصادی است و مفسدین اقتصادی را می‌گویند به جریان انحرافی مرتبط هستند. از طرفی جریان انحرافی برای خودش گویا چندتا دعانویس و جن‌گیر دارد که البته جن‌گیر اعظم دستگیر شده است.
فرض 1: می‌دانیم هر جن‌گیر برای خودش چندتا جن دارد.
فرض 2: می‌دانیم بسم‌الله اسم اعظم است و ذکر برتر. و برای دفع جن و انس و دیو و پری استفاده می‌شود.
نتیجه: با توجه به فرض 1 و فرض 2 پس؛ جایی که جمشید بسم‌الله باشد جن نمی‌تواند باشد؛ پس چون در جریان انحرافی جن و جن‌گیر هست، در نتیجه  جمشید بسم‌الله در جریان موسوم به انحرافی نیست.

خدا به دور
فردا نوبت کدام ذکر و آیه و حدیث است؟ بابا دونفر را به عنوان مفسد قشنگ معرفی کنید تمام شود برود پی کارش دیگر. حتما باید کار را به جاهای باریک بکشانید؟
با این وضعیتی که ما می‌بینیم دوره آخر زمان است و بعید نیست فردا بشنویم ان‌شاءالله و ماشاءالله و استغفرالله و غیره هم یک‌طوری به این جریانات ربط دارند نعوذبالله.